Aksesuāri

ATKLĀJ SAVU TALISMANU!

Sievietes vēlas, lai viņas atceras, nevis tikai pamana. Atbilstošas rotaslietas dod šo pārliecības izjūtu. Dārgakmeņiem ir neaprakstāms spēks, ko cilvēki apzinājušies jau no seniem laikiem. Kopā ar juvelierizstrādājumu veikalu tīklu Jahonts & Jahonts Soul apskatījām akmeņus, kuri apveltīti ar dažādām spējām, lai katrs atrastu savu īsto akmeni, kas nestu laimi un palīdzētu ikdienā. 


Teksts LUETA DZIRNIECE – Jahonts mārketinga vadītāja

JANVĀRIS / Granāts

Sarkanā krāsa apvelta akmens īpašnieku ar pārliecību par sevi un izlēmīgumu. Granāts paaugstina cilvēka enerģētisko tonusu, dod spēkus un, pats galvenais, veicina organisma atjaunošanos šūnu līmenī, kas palīdz cīnīties pret brieduma nevēlamajām sekām.


FEBRUĀRIS / Ametists

Ametists palīdz apvaldīt kaisli, dodot dvēseles mieru. Noderēs, lai kontrolētu savas kaislības un netikumus ar mērķi sasniegt augstāku apgarotību un cēlumu. Ametists aizsargā no pārmērīgas apreibšanas. Kā mēneša akmens noder viediem, nobriedušiem, garīgiem cilvēkiem.


MARTS / Akvamarīns

Akvamarīns ir drosmes akmens – noņem stresu, savalda prātu, stiprina imūnsistēmu. Tas harmonizē apkārtējo vidi un pasargā nēsātāju no pasaules piesārņojuma. Tas saasina intuīciju un padara nēsātāju gaišredzīgu. Ja esat dzimuši martā, jūsu skaistums harmonizēsies ar akvamarīnu. Šis kristāls stimulē runāt patiesību, apvelta nēsātāju ar drosmi, dodot spēku rīkoties dažādās situācijās un neatkāpties.


APRĪLIS / Dimants

Dimants ir enerģijas pastiprinātājs – pastiprina gan pozitīvās, gan negatīvās enerģijas. Dimants savam saimniekam dod bezbailību, neuzvaramību un garaspēku, taču tā starojums izceļarī negatīvās īpašības. Garīgā līmenī dimants attīra auru no visa, kas bloķē jūsu iekšējo gaismu un perspektīvas.


MAIJS / Smaragds

Gadsimtu gaitā smaragdus augsti vērtē dēļ košās krāsas un skaistuma. Nomierina un balansē, palīdz atvieglot emocionālos uzliesmojumus. Veicina personisko izaugsmi. Labs sabiedrotais jaunām dzīves izvēlēm. Simbolizē draudzību, nosvērtību, atklātību un harmoniju. Līdzsvaro rotas īpašnieku.


JŪNIJS / Pērles

Pērle simbolizē mīlestību, nevainību, tikumību un laimi. Tiek uzskatīts, ka pērle palīdz paskatīties uz sevi no malas un celt pašapziņu. Pērles ir bagātības, stila un gaumes simbols. Ne velti Džekija Kenedija dzīvoja ar pārliecību, ka pērles ir piemērotas visur!


JŪLIJS / Rubīns

Ugunīgi sarkanās krāsas rubīns piesaista uzmanību. Juvelierizstrādājumi ar rubīniem izstaro greznību, tie uzlādē un ir brīnišķīgs akmens enerģijas papildināšanai. Rubīni aktivizē kaisli – dod motivāciju izvirzītajiem mērķiem, stimulē un līdzsvaro sirds čakru, aicinot rotas saimnieku sekot savai laimei.


AUGUSTS / Peridots

Šis īpaši izmeklētais akmens piešķir dzīvību jebkurai rotai. Turot to rokās, var sajust akmens siltumu. Simbolizē atdzimšanu un atjaunošanos. Nodrošina mieru un laimi, noņem situācijas spriedzi, palīdz izvairīties no konfliktiem, likvidēt strīdus.


SEPTEMBRIS / Safīrs

Vērtīgs un karalisks akmens visos laikmetos. Melnais safīrs liek noticēt savai intuīcijai. Zilais safīrs atver kakla čakru un dziedina vairogdziedzeri. Rozā safīrs: magnēts, kas piesaista visu jūsu attīstības veicināšanai. Dzeltenais safīrs palielina mājās bagātību. Labi to nēsāt makā, lai palielinātu naudas enerģiju un veicinātu finansiālo uzplaukumu.


OKTOBRIS / Opāls

Opāls palīdz jūtām plūst brīvi un pastiprina radošos pirmsākumus. Ugunīgi sarkanie opāli dāvina drošsirdību, izturību, gribasspēku un enerģiju būt unikālam un autentiskam. Pateicoties saviem spēkiem, tie palīdz atbrīvoties no veciem stereotipiem un klišejām, atbrīvojot telpu visam jaunajam.


NOVEMBRIS / Citrīns

Vairo pašpārliecinātību. Citrīns ir «prāta akmens» un tiek uzskatīts par «veiksmīga biznesmeņa akmeni». Tas paaugstina pašapziņu, pasargā no negatīvās enerģijas, atver prātu jaunām idejām. Stimulē radošo domāšanu, iedvesmo, atbrīvo no depresijas un bezmiega. Palīdz īstenot idejas līdzsvarojot.


DECEMBRIS / Zilais topāzs

Topāzs palīdz veidot kontaktus un draudzību, vienoties ar partneriem un slēgt izdevīgus darījumus, ļaujot atklāt cilvēka nodomus un pieņemt vispareizākos lēmumus. Topāzi savstarpēji veido unikālas nokrāsas. Tādi daudzkrāsaini akmeņi piešķir rotaslietām dzīvību katru reizi, kad uz tiem paskatās.