Aksesuāri

Pavasaris 2021: rotas

TRUE FRIENDSHIP

Sievietes labākā draudzene juvelierpasaulē mūsdienās ir aproce — ne tikai rota, bet arī talismans un simbols. Tās izvēlei jāvelta īpaša uzmanība — tieši aproces, kas atrodas tik tuvu pulsam ap plaukstas locītavu, var izteikt visu mūsu būtību, turklāt atstājot ne mazums noslēpumu, kurus tik interesanti izzināt.

DOUBLE IMPRESSION

Šopavasar auskari pamatoti pretendē uz spilgtākā aksesuāra titulu. Diezin vai tā ir nejaušība. Izteikti dekoratīvi, tie lieliski saskanēs gan ar lakonisku bikškostīmu, gan džinsiem un baltu blūzīti ar savdabīgu apkakli, pat ar sporta biksēm un svīteri. Izmanto tos kā ilustrāciju savam noskaņojumam, un tu noteikti nepaliksi neievērota.

MAKE A WISH

Sekot vēlmēm vai labāk būt piesardzīgai? Par laimi, attiecībā uz skaistām rotām šis jautājums ir lieks. Gredzens ar briljantu vai pērlēm briljantu ietvarā, kā arī mirdzošiem akmeņiem rotātas aproces ir uz visiem laikiem iekļautas klasikas kategorijā. Must-have ne tikai šā gada pavasarī un vasarā, bet vienmēr.

Foto: publicitātes materiāli / Preču pieejamība veikalos var būt mainīga un preču cenas veikalos var atšķirties no minētajām