Aksesuāri

SVĒTKU LAIKS

Brīži, ko pavadām ar saviem mīļajiem, ir neaprakstāmi vērtīgi. Svētku laikā gribas viņus palutināt un paust savas jūtas un mīlestību ar lielisku dāvanu. Vēlamies pasniegt ko īpašu, skaistu un tajā pašā laikā praktisku un noderīgu. Visas ideālās dāvanas īpašības – praktiskumu, ilgmūžību, eleganci, skaistumu, kas gadu gaitā nezaudē vērtību, – apvieno labs, stilīgs pulkstenis. Tas ir ieguldījums, kas ar laiku kļūst tikai vērtīgāks.

Izmeklētā RADO Centrix Automatic Open Heart Diamonds (7) kolekcija apliecina, cik būtiski ieraudzīt iekšējo pasauli, — Šveices pulksteņa mehānisms tiek demonstrēts caur atvērtu, ar dimantiem rotātu ciparnīcu. Ar nerūsējošā tērauda korpusu, perlamutra ciparnīcu un safīra stikla virsmu, kas ir izturīga pret skrāpējumiem, šis pulkstenis kalpos ilgus gadus, saglabājot pievilcīgu izskatu.

Savukārt BALMAIN Balmainia Lady Sport (6) ar dimantiem lieliski papildinās jūsu ikdienas tēlu ar stilīgu, mazliet vīrišķīgu akcentu. Izsmalcinātu perlamutra ciparnīcu ar romiešu cipariem un izturīgu safīra stikla virsmu nedaudz raupjāku vērš nerūsējošā tērauda aproce. Smalki dimanti uz korpusa padara pulksteni par neuzkrītoši greznu rotu ap sievietes roku. 

Ja meklējat ko citādu un drosmīgu, iesakām ieskatīties vīriešu nodaļu rotu plauktos. Mūsu izvēlētais THOMAS SABO Rebel at Heart ( 2) no vīriešu kolekcijas jau nosaukumā atklāj, ka ir īpašs, un to izvēlēsies dumpinieki. Pārliecinošs dizains, iekļaujot piramīdas formas elementus, melns nerūsējoša tērauda korpuss un aproce, ciparnīca ar datuma indikatoru, hronogrāfu un tahometru vidējā gaitas ātruma mērīšanai — šī ir spilgtu personību cienīga izvēle.

Lieliska dāvana vīrietim būs MECCANICHE VENEZIANE Nereide GMT pulkstenis (14), kas nosaukts par godu 1913. gadā būvētajai Venēcijas zemūdenei Nereide. Tas atgādina Pirmā pasaules kara zemūdeņu konstrukciju un var izturēt 20 atmosfēru spiedienu. Vīrišķīgs, precīzs un uzticams, ar zīmolam raksturīgo pedantiskumu šis pulkstenis kalpos kā elegants akcents un būs lielisks sabiedrotais ikdienā.

Labs rokaspulkstenis mūsdienās ir ne tikai moderns aksesuārs, bet arī stila, elegances un personības atspulgs.

Сenas veikalos varatšķirties