Dizains

VASARA PILNMĒNESS NAKTĪ

Vasarā, kad naktis ir īsas un mēness spīd spoži, arī galda klājumos dominē dažādu materiālu atspīdums, luminiscējošas krāsas un šajā sezonā aktuālie - dažādu nokrāsu zilie toņi.

Skaistie, vasarā piedzīvotie saulrieti un saullēkti jūras krastā jums raisīs nepieciešamo fantāziju šīs noskaņas veidošanai. Tā radīsies, kombinējot zilo ar zelta akcentiem, kas simbolizē sauli, bet, tās staru spīduma atblāzmas pastiprināšanai, lietojiet tonēta stikla glāzes, spīdošas virsmas galdu. Drosmīgākie talkā var ņemt atstarojošas virsmas sienas dekorus neona krāsās, kas saules vai mēnesgaismai ļaus iemirdzēties interjerā vēl spožāk.

Zilā krāsa vienmēr ir bijusi iecienīta krāsa.No visām krāsām zilā visbiežāk tiek saistīta ar skaistumu. Tai aiz muguras stāv bagātīga vēsture. 

Zilā krāsa ir noslēpumaina.  Tās klātbūtne interjeru vienmēr padara izsmalcinātu un bagātīgu. Taču tās “aukstuma” dēļ, šī krāsa interjerā lietojama nepārspīlēti. Dizaineri to līdzsvaro ar siltiem toņiem: sarkanais piešķir interjeram izteiksmību, dzeltenais – svaigumu, persiku krāsa – eleganci, un, kā bez zelta, kas tiek asociēts ar cēlumu un luksusu? Pirmajā brīdī zelta un zilās krāsas apvienojums var šķist neparasts, bet, izmantojot pareizos toņus, tas var būt efektīvs un arī harmonisks.

Zelts ir mūžīgs, interjerā tas nekad neiziet no modes. Šis ir unikāls metāls ar neatkārtojamu krāsu un spīdumu, kas simbolizē spēku, veselību, bagātību  un greznību. Kā dārgmetāls, tas atspoguļo izcilību un slavu. Zelta akcentu lietošana interjerā var sniegt pārsteidzošus rezultātus,  nekas nespēj telpu padarīt vēl dzīvīgāku un dārgāku kā zelta aksesuāri un krāsas.


Spēlēšanos ar gaismu un krāsām interjerā var labi panākt lietojot krāsainu stiklu un spoguļu virsmas. Dažādu zīmolu jaunākajās kolekcijās atradīsiet plašu piedāvājumu nelieliem interjera dekoriem un aksesuāriem no krāsaina stikla vai spoguļa. Piedāvājumā ir arī galdi un neliela izmēra mēbeles, un pat krāsaina stikla sienas, kuras var izmantot kā telpas sadalītājus.

Spilgto krāsu cienītāji interjera papildināšanai var lietot neona krāsas. Spilgtu un atmiņā paliekošu mākslas darbu izvietošana ir viens no vienkāršākajiem paņēmieniem, kā ieviest neona spilgtos toņus interjerā. Arī mākslas darba izmēra lielums ir brīva vaļa – ja pārējais interjers ir atturīgs un mierīgs, iespaidīga izmēra bilde vai glezna radīs vēlamo efektu, bet, ja dizains jau ir papildināts ar kādiem neona krāsas akcentiem, izvēlies mazākus darbus, ko pielikt pie sienas. Tāpat akcentiem varat arī lietot kādus neona krāsas galda dekorus, taču tad jūs iegūsiet citu intensīvāku noskaņu.

Katrā no mums mīt kāds radošs gēns, kuru labprāt izpaužam ieviešot pārmaiņas interjerā. Tiem, kam patīk efektīvi risinājumi, atliek tikai dot vaļu iztēlei, paturot prātā mūsu iepriekš dotos ieteikumus. Lai top!