Dizains

SEZONĀLĀS TENDENCES ĀRTELPU IEKĀRTOJUMĀ

Katrai situācijai pielāgojamas mēbeles

Pēdējo gadu laikā minimālisms kļuvis par tendenci, kuru piekopj ne tikai skandināvi, bet arī pārējo Eiropas valstu iedzīvotāji. Tā rezultātā, cilvēkiem vairāk tiecoties pēc atsevišķiem elementiem, kurus iespējams iekārtot un sakombinēt pēc vajadzības, popularitāti zaudē masīvas mēbeles. Tas pats attiecas arī uz dārza mēbeļu komplektiem – arvien pieprasītāki kļūst modulāri komplekti, kas veido vairākas nelielas modulācijas, kuras var ērti un brīvi izkārtot pēc nepieciešamības.

Piemēram, JYSK mēbeļu komplekts BASTRUP pieejams trīs atsevišķās moduļos – stūra, vidus un malas dīvānos, kas ir viegli pārvietojami un tos var iepirkt pamazām. Tāpat arī populāra ir citu mēbeļu multi-funkcionalitāte – galdi, kurus pēc vajadzības var palielināt, vai arī mēbeles, kurās iespējams uzglabāt mantas. Veikala FARUM modelis ir dārza galds ar regulējamu augstumu – ērtai maltīšu ieturēšanai paredzēta galda augstākā pozīcija, savukārt mierīgai kafijas un kūku baudīšanai, atlaižoties ērtā dīvānā, galdu iespējams nolaist zemāk.

Materiālu izvēle atbilstoši videi

Māksla atrast kontrastus ir īpaši pieprasīta šajā vasaras sezonā. Apzaļumotās teritorijās tendence ir tās papildināt ar industriālu stilu, ko viegli panākt ar tīrām metāla mēbelēm. Tās ir gana estētiskas un elegantas, lai radītu pārdomātu kopējo stilu. Savukārt, lai apvienotu funkcionalitāti ar dizainu, veikalos nu ir iegādājamas arī miksētu materiālu vasaras mēbeles – piemēram, pītie krēsli ar metāla elementiem saskaņotos toņos.

Turpretim uz terasēm īpaši piemērotas būs polirotanga mēbeles, un sezonas populārākais modelis JYSK veikalos ir modernais ULLEHUSE, kas pieejams gaiši bēšā vai eleganti melnā krāsā. Pats materiāls veidots no mākslīgās rotangpalmas jeb polietilāna. Šis materiāls dārza mēbeļu tirgū dominē jau labu laiku, pateicoties tā elegantajam izskatam un izcilai izturībai. Polirotanga mēbeles ir vieglas un ērti pārvietojamas, kā arī vienkārši tīrāmas.

Komfortabla gulēšana pat teltī

Vasara ir īstais laiks piedzīvojumiem un jaunatklājumiem, un šis gads, neskatoties uz pārmaiņām mūsu ikdienā, nebūt nav izņēmums. Ja citus gadus vasaras atvaļinājumi bija piepildīti tālākiem ceļojumiem, tad šī vasara ir īstais laiks iepazīt Latviju. Lielisks sabiedrotais šādiem ceļojumiem ir Dormeo virsmatracis, kas teju jebkuru virsmu padarīs par ērtu guļvietu. Tas noderēs ne tikai, lai gulēšanai uzlabotu dīvāna virsmu vai izgulētu matraci mājās, bet arī ļaus lieliski izgulēties, piemēram, izbraucienos ar teltīm. Lai šādi braucieni būtu vēl patīkamāki, pērkot Dormeo virsmatraci Roll Up Green Tea līdz 22. augustam, dāvanā saņemsiet segas un spilvena komplektu AdaptiveGo, kas pielāgojas vides un ķermeņa temperatūrai, kā arī ir iesaiņots kompaktā auduma somā ērtai līdzņemšanai.

Košu akcentu kombinēšana

Tas ir plaši manāms, ka šogad lielākā daļa vasaras mēbeļu ir pieejamas neitrālos toņos, jo īpaši lielākie modeļi. Šāda dizaina mēbeles ir pieprasītas, jo katru sezonu to izskatu ir iespējams atsvaidzināt svaigos toņos ar daudzveidīgiem deko elementiem, piemēram, krēslu paliktņiem, dekoratīvajiem spilveniem vai plediem. Jaunas dimensijas un radošas nianses var panākt ar kontrastējošu krāsu un rakstu kombinēšanu. Savukārt ar atbilstošiem dekoratīvajiem spilveniem un plediem iekārtojumu varēsiet pielāgot dažādu tematiku pasākumiem savā dārzā vai uz terases, pat negaidot nākamo sezonu, lai ieviestu pārmaiņas.

JYSK plašajā krēslu paliktņu piedāvājumā atrodami vairāku izmēru un biezumu produkti, tostarp arī paliktņi atpūtas zviļņiem ar regulējamu pozīciju. Paliktņi pieejami gan neitrālos, gan košos toņos un rakstos.

Vasaras vakaru izgaismošana

Atbilstošs apgaismojums ne vien piešķirs jaunu akcentu apkārtnei ārpus mājokļa, bet arī radīs maģisko skandināvu hygge atmosfēru. Lampu virtenes ir ērti uzstādīt un ļaus izcelt to apkārtnes daļu, kas ir visskaistākā. Svinot īpašus notikumus, virtenes izmantojiet kā elegantu dekorāciju, piemēram, izgaismojot ceļu līdz dārzam vai tās paralēli vienu otrai uzkarinot virs atpūtas vietas. Ap galdu vai atpūtas krēsliem lieliski iederēsies atsevišķi gaismekļu elementi – šogad īpaši pieprasītas ir laternas neordinārās formās un ierastajam stiklam alternatīvi materiāli.

Piemēram, JYSK piedāvājums šajā sezonā papildināts ar Skandināvijā iecienītiem modeļiem no koku pinumiem, kā arī dārza gaismekļi uz statīviem.

Dārza apgaismojuma sistēma 

T/c “Spice Home” veikala “Paulmann” piedāvātā Plug&Shine dārza apgaismojuma sistēma ir labs risinājums aizraujošam apgaismojumam dārzā, iekšpagalmos un ap mājām. Uzstādīšana ir vienkārša un to var izdarīt bez jebkādām speciālām zināšanām - novietojiet gaismekļus vajadzīgajā vietā, savienojiet tos ar kabeļiem un iespraudiet sistēmu ārējā ligzdā un viss gatavs! Plānošanu un uzstādīšanu var veikt katrs pats, palīgā ņemot konfiguratoru. Tā jūs varēsiet salikt visas komponentes tiešsaistē. Konfigurators ņem vērā tehniskos savienojumus, tāpēc varat būt drošs, ka jūsu konkrētā sistēma darbojas optimāli. Daudzpusīgais ārējo gaismekļu klāsts ietver gaismekļus iebraucamajiem un gājēju celiņiem, terasēm, krūmu un koku izgaismošanai, dekoratīvajiem dīķiem, kā arī dārza gaismas objekti. Ļaujiet savam dārzam spīdēt spilgtās krāsās un radiet ļoti īpašus apgaismojuma efektus. Sistēmu iespējams kontrolēt ar viedtālruni  vai ar tālvadības pulti.