Mode

KARSTĀKO MODES TENDENČU TOP 10

Falateslūdzu

Faltes svārkos, kleitās un ne tikai! Tās arī ir pamanījušās iemājot daudz un dažādos apģērbos un to detaļās. Šoreiz gan akcentējam svārkus, jo tajos tās tomēr ir visiemīlotākās, izplatītākās un paredzamākās.

Logomānija

Logomānija ir pēdējā laika viena no populārākajām modes tendencēm modes pasaulē, bet jāpiemin gan tas,  ka tā šoreiz ir eleganti iemājojusi tieši aksesuāru nodaļā: somas un apavi tiek asprātīgi dekorēti ar logo rakstiem un ritmiem, it kā neuzkrītoši, bet tai pat laikā pamanāmi.

Thinkpink

Rozā šosezon sit augstu vilni, un topā ir no vismaigākā rozā līdz vistrakākajam rozā, atliek tik izvēlēties sev mīļāko nokrāsu un toni. Rozā noteikti ir šīs vasaras viena no aktuālākajām krāsām.

Tropuvarā

Šajā vasarā viena no aktuālākajām tēmām aksesuāru pasaulē ir pinumi: no klūgām un linu auklām vītas somas, kurpes, cepures un citi nieki. Vasarai tas ļoti piestāv un to labi var izmantot salikumos ar romantiskām vasaras kleitām un ne tikai.

Tvīdsaksesuāros

Tvīds šovasar ir iedzīvojies ne tikai dāmu apģērbā, bet veiksmīgi transformējis sevi arī aksesuāru pasaulē – somās, apavos un pat sporta apavos šosezon neiztikt bez tvīda.

Zemūdenspasaule

Līdzīgi kā aksesuāros, arī rotu pasaulē ir ienākuši dabīgie materiāli. Šeit gan citādā izskatā: dažādi dekorēti gliemežvāki gan no zemūdens pasaules perlamutra, gan cittās krāsās,. Tie tiek dekorēti un iekārti ķēdītēs, rokassprādzēs un citās rotās.

Zirnītis

Tā sauktais zirnītis jeb pumpiņu raksts, šosezon piesaka sevi amizanti un koķetējoši, jo tāds tas vienkārši ir. Uzvelkot apģērbu ar pumpiņu rakstu, Tu vienmēr tiksi pamanīta un saņemsi komplimentus.

Dabīgiemateriāli

Ziedi, lapas un augu virtenes – floras tēma jau izsenis ir iemīļota zīmolu un dizaineru apģērbos. Tā bieži tiek piedāvāta pavasara un vasaras kolekcijās un arī šoreiz tas nav nekāds izņēmums. Ziedi ir iemājojuši arī romantiskās un ar volāniem dekorētās kleitās un svārkos.

Atdzīvinātzvēru

Zvēru pasaule, tāpat kā flora, dzīvojas pa audumu virsmām visdažādākajās izpausmēs, formās un veidos, pārņemot no dzīvnieku pasaules skaistos krāsu rakstus, ritmus un izkārtojumus.

Zvaigznīšubrīdis

Uzmirdzēt kā zvaigznei, tāds varētu būt šīs vasaras sauklis visām modes dāmām! Un kāpēc gan ne, ja palīgā ņemam skaisto kleitu ar zvaigznīšu rakstu un lieta darīta!