Mode

Editor's Letter: Līga Zemture

Radošumam nav robežu, pat ne ārkārtas situācijā. LIFE pavasara žurnāls šoreiz ir tapis, iesaistot dažādas komandas ārpus Latvijas, arī jauno, talantīgo modeli Līvu Reiru fotografējām Milānā. Vāka modele Martina Stefania Bilibau karantīnas periodā ir piepildījusi savu senu sapni — iemācījusies spēlēt klavieres. Kā ir teicis fiziķis Alberts Einšteins: «Kreativitāte ir intelekta izklaide.» Kādu cerību un mierinājumu māksla sniedz fonda «Mākslai vajag telpu» vadītājai Katrīnai Jaunupei, un kas ir arhitektes Zanes Teteres-Šulces sapņu projekts.

Zīmola INCH2 dibinātāja un dizainere Olga Pētersone dalās ar saviem pavasara modes life hacks. Un talantīgā interjera dizainere Ilona Bogdāne stāsta par saviem skaistumkopšanas atklājumiem un līdzīgi kā mūsu šī numura burvīgā dakterīte, Anti–aging Institute gastroentroloģe Vita Skuja (jā, tieši tā burvīgā — esmu bijusi pie Vitas uz vizīti un tik patīkamu un zinošu dakterīti reti kad izdodas satikt) dalās ar saviem diētas noslēpumiem.

Pandēmija ne tikai ir mainījusi pasauli un mūs pašus, bet arī darījusi laimīgus mūsu četrkājainos draugus — jo nav nekas suņa sirdi iepriecinošāks, kā pavadīt 24/7 kopā ar savu saimnieku. Ne velti ir teiciens, ka suns ir vienīgais uz pasaules, kurš mīl tevi vairāk par sevi pašu. Ar mazu piezīmi, izņemot tos mirkļus, kad uz galda stāv kas garšīgs. Tās uzticīgās, gaidpilnās acis, kas tajā mirklī noraugās uz tevi, ir veltītas tomēr gardumam, ne tev. Manu sirdi spēj atkausēt jebkurš dzīvnieciņš, bet jo īpaši suns. Viņi ir tik cilvēcīgi un spēj sniegt neaptveramu mājīguma un miera sajūtu. Šis numurs savā ziņā ir kā mazs veltījums arī manam četrkājam sirds draugam, kurš nu ir citos medību laukos un, esot kopā ar mums, spēja man un maniem mīļajiem cilvēkiem sniegt neatkārtojamus nesavtīgas mīlestības gadus. Čikiņ, Tu mums ļoti, ļoti pietrūksti!

Rižijs, Vaipere, Megy un Džidžī — šajā numurā lasi, kādus priekus un nedarbus četrkājainie ģimenes mīluļi sagādā Alises Znarokas-Panarinas, Mārtiņa Kapzema un Elizabetes Gorinas ģimenē.

Nav lielākas laimes par suņa laimi, lai mums visiem kaut daļiņa pavasarīgās nebēdnības un patiesu laimes brīžu, jo «Viss labais vēl priekšā!». Lai iedvesmas, radošuma piepildīts šis pavasaris. Cerams, ka žurnāla iznākšanas brīdī jau varēsim doties uz veikaliem un izbaudīt iepirkšanās priekus.

Līga Zemture

LIFE galvenā redaktore

@ligazemtureFoto NATĀLIJA BEREZINA / Kleita, THE ATTICO