Mode

Editor's Letter: LĪGA ZEMTURE

Ukraina ir daļa no manas dvēseles, jo tā ir daļa no mana dzīvesgājuma. Dzīvojot Kijivā, izjutu šīs tautas viesmīlību un sirds plašumu — mani tur uzņēma kā savējo. Tagad neticamā, nežēlīgā kara situācijā vienīgais, kā varu šo laipnību atdarīt, ir uzņemt viņus ar tikpat atvērtu sirdi pie sevis.

Mūsu draugu, mūsu ukraiņu ģimeņu stāsti ir neaprakstāmi skumji, taču spārno viņu apņēmība un ticība. Arī man tāda ir. Nezūdoša pārliecība par to, ka viss būs labi un viņi varēs atgriezties mājās un būvēt savu zemi no jauna.

Tādēļ arī mums jāskatās uz priekšu un ne tikai jābūt stiprajam plecam, bet arī jāizdzīvo ik diena. Jāatrod iedvesma.

«Tikai ar sirdi var pieskarties debesīm,» teicis Rūmī. Tieši tas, manuprāt, raksturo visus tirdzniecības centra «Spice» atjaunotā interjera stratēģiskās konsultantes un Spice STYLE ROOM dizaineres Ilonas Bogdanes darbus. LIFE intervijā atklājam vairāk par vienu no Latvijas pieprasītākajām dizainerēm — studijas INTERIOR 11 dibinātāju. Ilona radījusi Spice STYLE ROOM — neatkārtojamu vidi, kur varēsiet uzlabot savu veidolu kopā ar Latvijas labākajiem stilistiem.

Olga Kolotova, Dace Krieviņa-Bahmane, Kristīne Rudzinska un Anatolijs Ksenofontovs ir spēcīgas personības, katrs ar savu stila rokrakstu. Intervijās viņi atklāj savus uzskatus par stilu, tā ļaujot ikvienam pieņemt lēmumu, kurš no šiem ekspertiem varētu būt viņa personīgais stilists, pie kura doties un izbaudīt jauno Spice STYLE ROOM un stila pārvērtības.

Tām, kas žurnālu pieradušas šķirstīt no aizmugures, LIFE pavasara izdevumu sākšu ar Liānas Brūveres interviju un pārdomām: «Mans mīļākais citāts ir Joy is never wrong («Prieks nekad nav nevietā.»). Pēdējā laikā tas šķiet īpaši svarīgs. Cilvēks drīkst būt laimīgs vienmēr. Mums ir simtiem nosacījumu par to, kādās situācijās var atļauties priecāties, bet laime un smiekli ir labākās zāles dvēselei. Jā, mēs varam būt laimīgi, lai kas arī notiktu. Vēl vairāk — baudīt dzīvi neatkarīgi no apstākļiem ir mūsu uzdevums.

Šobrīd mēs visas esam situācijā, kāda vēl nesen šķita neiespējama. Karš, vardarbība un neiedomājamas sāpes ir tepat netālu. Un tas ir atmodinājis mūsu dziļi slēptās bailes, nedrošību un nemieru par nākotni. Turklāt ne tikai esošajam brīdim piemītošās, bet visas, kas uzkrājušās paaudzēm un caur senču pieredzi. Tas ir ļoti smagnējs stāvoklis, tomēr tieši sievietes ar gaismu un mīlestību spēj piepildīt vistumšākās vietas, parādot, ka iespējams arī citādi. Tāpēc izstarosim mīlestību, un rezultāts būs!»

Ми скоро зустрiнемось!

LĪGA ZEMTURE,

LIFE galvenā redaktore

@ligazemture

Mīļš paldies manai mazajai draudzenei Lizai par zīmējumu! (Yelizaveta Shevchenko, 7 gadi, Kijiva)

Мodele Nikola Osipova

Stils Jade Chilton

Meikaps un matu sakārtojums @Ivan_kuz

Stilista asistente Monique Spearman

Žakete un šorti, CHANEL SS 2022


Як ти? — Kā tev iet?

Як рiднi? — Kā tuviniekiem?

Де ти? — Kur tu esi?

Як там у вас? — Kā tur pie jums?

Ти жива? — Tu dzīva?

Тобi потрiбна допомога? — Tev vajag palīdzēt?

Хочу тебе обiйняти — Gribu tevi apskaut

Ми скоро зустрiнемось — Mēs drīz tiksimies