Mode

Editor's Letter: LĪGA ZEMTURE

«Šodien svarīgākās ir tās vērtības, kas nav pērkamas un pārdodamas. Pirmkārt, tā ir pati dzīve. Cenšos ik dienu būt par to pateicīga un priecāties arī par sīkumiem.»

Foto: NATĀLIJA BEREZINA

Kombinezons un auskari, SAINT LAURENT / Saulesbrilles, CELINE / Rokassprādzes, CARTIER un BURMA

Tā rubrikā Fashion Insider ar domām dalās Ukrainā dzimusī fotosesiju producente un stiliste Viktorija Pandeja, kas dibināja Remind — vienu no pirmajiem upcycling zīmoliem Baltijā. Bez jau nosauktajām lietām zinu, ka Viktorija ir arī lielisks dīdžejs, un kaut kā neviļus LIFE Summer Issue kļuvis pavisam muzikāls.

«Prāta vētra», Dons, Mesa — viņi sniedz tieši tādu iedvesmu, kas mums pašlaik ir ļoti nepieciešama. Dzirdot un redzot viņus uz skatuves, varam sajust mirkļa burvību, unikālu piederības un kopības sajūtu. Kopdziedāšana ir tā maģiskā atslēga, ko gaida gan mūziķi, gan klausītāji, lai saplūstu vienā veselumā. Tas ir brīdis, kad viņu dziesma kļūst par mūsējo un acīs ir asaras par to, ka kopā esam spēcīgi, jo kopīgs spēks pašlaik ir būtisks.

Iedvesma ir visu panākumu atslēga. Tā top dziesmas, un ar šādu virzību dzimst un plaukst veiksmīgi uzņēmumi. Kā gūt iedvesmu vadošā amatā? To jautājām tirdzniecības centra «Spice» vadītājai Ivetai Priedītei. Un tas ir patiesi skaisti, ka tieši daba un tās spēks ir tas, kas palīdz, turklāt ir pieejams ikvienam no mums: «Piemēram, no rīta, braucot mašīnā uz darbu un redzot, cik skaisti ir mākoņi vai kā plaukst koku lapas jaunā dzīves ciklā.» Tās ir nianses, kas ir būtiskas, un tā ir viena no biznesa panākumu atslēgām. Arī ukraiņu fotogrāfe Marjana Šafro atzīst, ka viņai lielu iedvesmu dāvā gaisma un saule: «Reizēm tās stari liek man apstāties un priecāties par to, ka daba izdomājusi visu daudz skaistāk, nekā jebkad spētu cilvēks.»

Iztēle ir uzdrīkstēšanās balss…

Viss veidojas par un ap to, kā redzam un uztveram pasauli, pat jā tā pašlaik ir melnbalta un kājām gaisā. Novēlu redzēt to skaistu un ticēt tam, ka viss, kas notiek, notiek uz labu! Kas būs šis labais — atklāsies ilgākā laika nogrieznī.


LĪGA ZEMTURE,

LIFE galvenā redaktore

@ligazemture

SPICE LIFE SUMMER 2022

Modele MARIANGELA BONANNI

Line-Up Model Management

Radošā direktore VOLYA

Foto SEBASTIÀ VIVÓ

Meikaps JORGE ZUNICA

Matu sakārtojums MARTIN RUFFOLO

Fotogrāfes asistents JORGE JARAMILLO