Mode

Editor's Letter: Līga Zemture

Auto ieņem īpašu lomu manā dzīvē — ne tikai mans vecaistēvs bija rallija braucējs, bet arī es bērnībā sapņoju kļūt par tādu. Ātrs auto tāpat kā mode ir mana kaislība, un ļoti ceru kādreiz savā garāžā ieraudzīt arī kādu vintage sporta automašīnu.

Vasaras LIFE vāka autors, fotogrāfs Kamillo Rioss Vaits, kas pasaulē pazīstams ar vārdu RIOCAM, savās bildēs iemūžinājis dažādas slavenības: Farelu Viljamsu, dizaineru Filipu Starku, dīdžeju un producentu Stīvu Aoki, ģeniālo šefpavāru un restoratoru Nobu Macuhisu, kā arī modeles Helēnu Kristensenu un Karolīnu Kurkovu — Kamillo Riosa perfektās bildes ar vintage auto un garkājainām modelēm publicētas pasaules zināmākajos žurnālos Vogue, L’Officiel, GQ, Grazia, ELLE un — par ko man neatkārtojams prieks — arī žurnālā LIFE. Cik dzīve ir pārsteidzoša, jo dažkārt neiespējamākās lietas ir tepat rokas stiepiena attālumā. Vēlreiz liels paldies manai Maiami draudzenei Gabrielai, kura mani iepazīstināja ar Kamillo. Daži par leģendām piedzimst, bet citi par tādām kļūst ar smagu darbu un talantu — RIOCAM neapšaubāmi un skaļi var saukt par «jauno leģendu». Šajā vasaras numurā lasi ekskluzīvu interviju ar Kamillo un kaut uz mirkli noķer Maiami sajūtas, kas noteikti paspilgtinās tavu vasarīgo noskaņojumu.

Un beidzot varam baudīt ne tikai burvīgu laiku, bet arī ilgi gaidīto iepirkšanos! Lai skaistiem un pārdomātiem pirkumiem bagāta vasara!

Līga Zemture,

LIFE galvenā redaktore

@ligazemture

Foto: NATĀLIJA BEREZINA

Īpašs paldies — MCLAREN RĪGA

Elektriskais bērnu auto, MCLAREN

Kurpes, BALENCIAGA

Saulesbrilles, BURBERRY

Cepure, NEW ERA

Tops un bikses, ZARA