Mode

Fashion insider - Vikki

Harmonija, pašpārliecība un miers – tāda ir veiksmīgas mūsdienu sievietes formula. Lai to sasniegtu, ne tikai jāmīl sevi, bet arī jāizjūt apkārtējais skaistums un jāuzskata tas par galveno iedvesmas avotu dzīvē. Stila eksperte VIKKI (@vikki_life) šo mākslu ir apguvusi pilnībā.

Stils man nozīmē būt savā vietā. Visam jābūt organiskam. Mode, protams, diktē tendences, bet nedrīkst aizmirst par individualitāti. Izpratni par savu stilu guvu tikai ar laiku. Pakāpeniski un intuitīvi virzoties uz priekšu, sapratu, ko vēlos valkāt un kas mani izdaiļo. Skaistumu uzskatu par daudzslāņainu jēdzienu, ko veido mīlestība pret sevi, pašapziņa un individualitāte.

Мani šāgada atklājumi modē ir sievišķība, romantika un atgriešanās pie klasikas. Labi pazīstamais 60. un 70. gadu stils, greznība Gucci un Versace garā, atkal uzmanību atguvusī vintāža. Bet galvenais sasniegums ir apzināta patērēšana. Priecē tas, ka parādījies daudz platformu, kurās var iegādāties gan jaunas, gan lietotas lietas, tā dodot tām otru dzīvi.

Мanu ikdienas tēlu parasti veido žakete, džinsi un sporta apavi, bet vasarā priekšroku dodu zīda kostīmam, šortiem un baltai blūzei. Man vienmēr patikuši balti, krēmkrāsas un smilškrāsas toņi, bet ziemā šai krāsu gammai pievienoju melnus akcentus. Manā garderobē ir arī košas krāsas, bet to nav daudz. Man arī patīk kombinēt audumus ar dažādām faktūrām. Kopumā man pret apģērbu ir trīs galvenās prasības: komforts, kvalitāte un dizains. Apģērbam jābūt funkcionālam, tapušam ar cieņu pret mūžam mainīgo pasauli, perfekta piegriezuma un piemērota silueta. Lietas izraugos saskaņā ar savu gaumi un figūras īpatnībām.

Šoruden kā parasti valkāšu garus mēteļus un trenčus, ādas jakas un žaketes, turklāt to klasiskajā versijā. Rudenī priekšroku dodu vienkrāsainam apģērbam. Ziemai grasos iegādāties vairākus pārus garu zābaku, garu melnu trenci, stepētu jaku, lielu svīteri un varbūt arī somu ar tvīda apdari.

Augsti vērtēju iespēju būt tādai, kāda esmu, izpaust sevi un izcelties ar apģērba starpniecību. Mans tops 3: tēla detaļas, universālas lietas un klasiskas krāsas. Мana stila formula: vienkāršas un dzīvei piemērotas lietas, ko bez problēmām var izņemt no skapja un izskatīties tajās stilīgi un skaisti. Man ir bāzes lietas, no kurām veidoju dažādas kombinācijas. Protams, ņemu vērā to atbilstību vietai un pasākumam, ko grasos apmeklēt. Tam ir liela loma tēla veidošanā.

Visvairāk mani iedvesmo dažādi manas dzīves posmi, kā arī tuvu cilvēku, ceļojumu un spilgtu notikumu dāvātās emocijas. Мēs ik dienu apgūstam kaut ko jaunu, un dzīves pieredze noteikti dara mūs labākus. Būt tādai, kāda esi, mīlēt sevi un izbaudīt katru dzīves brīdi — no šīm vienkāršajām patiesībām tiešām var radīt īstu cilvēcisku laimi.

Man ir vairāki iecienīti citāti par modi. «Nekas nepadara sievieti tik skaistu kā pašas pārliecība par savu neatvairāmību.» (Sofija Lorēna). «Elegance ir savdabīga simbioze, kuru veido individualitāte, dabiskums, vienkāršība un uzmanība pret sevi un savu apģērbu.» (Kristiāns Diors). «Lai sieviete būtu skaista, viņai vajag tikai melnu svīteri, melnus svārkus un iet zem rokas ar vīrieti, kuru viņa mīl.» (Īvs Senlorāns)