Mode

FASHION TRENDS: INSPIRE

«Mūs veido tas, ko darām atkārtoti. Izcilība ir nevis rīcība, bet paradums» – Aristotelis

Ziemassvētku un Jaunā gada posms ir tik ilgi gaidītais balles tērpu laiks. Aptuveni jau zināms, ka šogad to nepavadīsim, kā iecerēts, un kuplo balles kleitu nomainīsim pret askētiskāku mājas tērpu, bet tas jau mums neliedz pasapņot par to, kā būtu, ja būtu. Jo tieši sapņi ir tie, kas šajā laikā ir tik ļoti nepieciešami! 

Un kas gan šobrīd ir aktuāls pasaules tendencēs? Vēl joprojām uzvaras gājienu turpina fliteris, un mana vēlme ir, lai tas paliktu modē uz mūžīgiem laikiem, jo ir viena no manām lielākajām vājībām, man ir izveidojusies jau nopietna kolekcija ar flitera tērpiem. 

Šajā sezonā ļoti aktuāla ir gara kleita ar turtle neck apkaklīti tieši no fliteriem, mājas variantā vari izvēlēties šādu garu adītu kleitas variantu. Ļoti aktuāli pašlaik ir zīda balles cimdi, gan īsi, gan gari — tie atkal ir ieguvuši popularitāti un jebkuram tērpam piešķirs papildus svinīgumu, un liks justies kā karaliskā inaugurācijas pasākumā. Strausa spalvu gaisīgums ir ne tikai pacilājošs, bet arī rada savu burvību jebkurā tērpā. Sudraba tērps, caurspīdīgas vai liela apjoma kleitas, to visu varam ielikt savā sapņu vēlmju sarakstā, cerībā, ka 2022. gadu varēsim sagaidīt skaistā, izsapņotā kleitā, jo mēs visas to būsim patiesi pelnījušas!