Mode

Jūlija Malahova

Zīmola MCouture Studio dizainere un īpašniece Jūlija Malahova viеnmēr nevainojami eleganta un apburoši gaisīga kā viņas iemīļotais kolekciju porcelāns. Rodas iespaids, ka Jūlijai ir kāds iekšējs, ideāli noregulēts radars, kas palīdz vienmēr izvēlēties labāko no labākā, arī sezonas tendenču vidū.

TOP 4 MUST HAVE TRENDS IN YOUR CLOSET

* Četras aktualitātes, kurām šajā sezonā noteikti jābūt tavā skapī


Šajā sezonā piedāvāju atteikties no izaicinājumiem un ļauties maigam dabiskumam vienkāršā zīda kleitā. Tā var būt īsa vai midi, bet noteikti ar apdruku – sīku ornamentu vai ziedu rakstu klusinātos toņos. Ideālā variantā ar zābakiem basās kājās vai kurpēm komplektā ar melnām zeķēm vai zeķbiksēm 10 Den Wolford. Тādas kleitas 70. gadu stilā savulaik lieliski izskatījās padomju kinofilmās, un nu tās redzamas Celine, Saint Laurent un MCouture Studio kolekcijās.


Ādas žakete, trencis vai mētelis. Šajā sezonā ādas izstrādājumi ir īpaši aktuāli. Atmetiet nīgras pedantes nopietnību un dodiet priekšroku drosmīgai krāsai klasiska piegriezuma versijā. Arī šogad balsojiet par bohēmisku dizainu, atmiņām par 60. un 70. gadu parīzietēm, noteikti komplektā ar kafijas aromātu un jaunāko Le Monde.


Smaržas. Iemīļoto parfīmu lietojiet pamīšus ar kādu no jaunajiem sezonas aromātiem. Tas piešķirs jaunu šarmu jūsu tēlam un pat garastāvoklim labāk nekā glāze šampanieša. Jaunus epohālus variantus piedāvā Celine. Мana izvēle šim rudenim ir Eau de Californie ar bergamotes, īrisa, svētā koka (palo santo), sūnu un pačūlijas notīm.


Soma, kas ar savu klātbūtni darba ikdienā pasargās no bulvāru gaumes, piemēram, Dior Bobby Bag, Celine Camarat Bag vai līdzīgas formas variants. Izvēlieties to baltā, tumšzilā vai konjaka krāsā! Мinimāls risks un maksimāls komforts.