Mode

MODES TRENDI VĪRIEŠIEM TOP 5

Melnbaltajam,jā!

Baltie un melnbaltie sporta un brīvā laika apavi ir viena no šīs vasaras vīriešu garderobes tendencēm. Sakām baltajam un melnbaltajam drosmīgu jā!

Kā arī logomānija un uzraksti spēcīgi dominē apavu segmentā.

Lielaisizmērs

Somas ir svarīga vīrieša garderobes sastāvdaļa un elements.  Katram jāizvēlas savai ikdiena atbilstošo izmēru. Labā ziņā ir tā, ka lielie izmēri joprojām ir modē, un nav atstājuši modes aktualitāšu pjedestālu, jo tas i tik praktiski – ikdienai viss svarīgais ir līdzi!

Florasmānija

Augi, ziedi, koki un pat palmas, tas viss ir atļauts šovasar! Tas noteikti ir jāizmanto, ja dāmu garderobē tā ir ierasta prakse, atliek tikai džentlmeņiem to steigt izmantot, jo kas zina, kad tas atkal kļūs aktuāli.

Spēlētpaslēpes

Saulesbrilles ir neatņemama vasaras koptēla sastāvdaļa, tāpēc šovasar izvēlamies tumšo tonējumu un smagnēja rakstura brilles, lai zem tām varētu viegli un ērti paslēpties.

Otraāda

Ādas apģērbs arī nekur nav palicis, klasiskā baikera tipa ādas jaka vienmēr ir bijusi un būs aktuāla, tas ir labs ieguldījums garderobē un noderēs vienmēr! Šovasar tā arī ir viena no aktualitātēm, tāpēc liekam to droši lietā.