Mode

SIRDĪS MEŽONĪGIE

Šovasar mode diktē daudz un dažādas interesantas tendences, dažas no tām ir grūtāk pieradināmas, kā jebkad iepriekš, dažas ne tik ļoti. Piemēram, te pēkšņi modes pasaule mums pieprasa valkāt un liek pieradināt tvīdu vasarai, vēl lietišķos un biznesa kostīmos ienāk jauna ideja un vēsma – žaketes kombinācijā ar šortiem.  Interesanta ir jaunā tendence – dabīgie materiāli aksesuāros: somās, cepurēs un jostās, un drosmīga to kombinēšana ar ikdienišķu elegantu kostīmu, savukārt, baltais ikdienišķais bikšu kostīms ir pats elegances iemiesojums.

Smalkais, koķetais punktiņu raksts ir viena no šīs sezonas vājībām, tāpēc romantiski punktotu tilla kleitu droši drīkst kombinēt ar piezemētāka fasona žaketi, tā gūstot sievišķīgu, koķetējošu un atraktīvu tēlu īpašajā taki krāsā – šokējoši rozā, ko savulaik modē ieviesa Elza Šiparelli.


Ar kungiem gan viss ir drusku vienkāršāk, bet tai pat laikā eleganti, atraktīvi un nebūt ne garlaicīgi, lai arī dominē klasiskās zilā un baltā kombinācijas. Interesanta tendence šajā sezonā kungiem ir piedāvājums – viss bēšs, bet akcents – košas un asprātīgas zeķes. Aktuāla noteikti ir klasiskā kombinācija: baltais krekls un melnās džinsa bikses, bet šeit tieši veiksmīgi izvēlēti aksesuāri nospēlē galveno lomu.

Aksesuāriem vispār ir ļoti svarīga un noteicoša loma, ne tikai kungu garderobē un koptēlā, bet, protams, arī dāmu.

Saules brilles šosezon jāizvēlas pēc izmēra –  jo lielākas, jo labāk. Izmantojiet atraktīvas kaklarotas gan viņai, gan arī viņam.


Fotogrāfe: Liene Pētersone
Stils: Iveta Vecmane
Make up : Jūlija Balinska
Vide: Hanzas Perons
Modeļi: Vinita Vilcāne, Aksels Aizkalns
Asistenti: Agnese Tauriņa, Evita