Mode

Pavasara modes tendences

Modes nama Saint Laurent galvenā dizainera Entonija Vakarello radītā modes skate SS2021 bija elpu aizraujoša — Ziemeļāfrikas tuksneša maģiskie skati un modeļu defilēšana pa tuksneša kāpu korēm franču komponista SebastiAn mūzikas pavadījumā bija kas patiesi iedvesmojošs. Arī tev ir iespēja noskatīties šovu, ievadot YouTube meklētājā: SAINT LAURENT — WOMEN’S SUMMER 21 — FULL SHOW. Izbaudi!

Mode mainās, bet stils paliek, tādēļ ir ļoti svarīgi apzināties, kas ir tava stila pamatelementi. To atklājot, veidot savu garderobi ir pavisam viegli. Vienmēr būs daļa cilvēku, kuriem patiks sekot modes tendencēm, un būs tie, kam modes tendences būs vienaldzīgas, bet, neskatoties uz to, mans ieteikums ir būt informētai arī par to, kas ir aktuāls. Tādēļ apskatīsim, ko atbilstošu savam stilam atradīsi pavasara/vasaras 2021 aktuālākajās modes tendencēs.

Pandēmija ar savu mājas apģērba stilu jau ir mazliet nogurdinājusi, un mēs noteikti esam pelnījušas ko skaistu un sievišķīgu. Uzsvērt savu vidukļa līniju būs ļoti aktuāli. Cerams, ka pēc ilgstošās mājsēdes tas nebūs jāizsludina meklēšanā. Bet tavam mierinājumam modē atgriezušās ir korsetes. Risinājums rokā!

Runājot par stila pamatelementiem, es skaidri zinu, ka adījumi nav mana lieta, līdz ar to, ja man sekošana modes aktualitātēm nebūtu svarīga, tad es noteikti savā vēlmju sarakstā neiekļautu šo tendenci, bet kopumā, skatoties uz pavasara un jau nākamā rudens tendencēm, — modernizēti adījumi ir pat uzkrītoši ļoti daudzu dizaineru kolekcijās.

Jau vairākas sezonas pēc kārtas uzstājīgi un neatlaidīgi mums tiek piedāvāta batika, arī šajā sezonā tā ir aktuāla, un viens no skaistākajiem izstrādājumiem ir krekls no zīmola Proenza Schouler kolekcijas. Mētelis daudzām no mums ir neatņemama pavasara sastāvdaļa — arī šogad trench coat turpina būt aktuāls — tam varbūt dažādi piegriezumi, un tas var nelīdzināties mums jau zināmajam klasiskajam mētelim — vienu vārdu sakot — jo neordinārāks, jo labāk.

Mēteļiem uz papēžiem min arī jau rudenī pieminētie capes jeb apmetņi. Arī ķēdes dažādos izpildījumos — ap kaklu, ausīs, kā dažādu aksesuāru elementi ir aktuāli vēl joprojām. Runājot par somām — izvēle gana plaša, no mikrosomiņām līdz lieliem pouch bags, kuras var viegli iespiest padusē un mums mazliet atgādina spilvenu, gadījumam, ja pandēmijā izveidojies paradums pagulēt diendusu, varēsim to izdarīt jebkurā vietā un laikā.

Modē arī garas un gaisīgas kleitas, platas bikses — kāds laikam domā, ka mums ir ko slēpt? Nē! Uzvelkam bralette — pēdējā laikā modē aktuāls vārds — gluži kā iziet pastaigā ar apakšveļas topiņu — mode to atļauj, vēl papildus varam uzvilkt aktuālo tīklveida (fishnet) kleitu, topiņu vai svārkus — un skaļi paziņojam, ka mums tiešām nav ko slēpt! Tas skaidri redzams arī vēl kādā trendā — detaļu izgriezumi no apģērba vai tā saucamie cut outs. Neparasti izgriezumi no apģērba gan pierastās, gan pavisam neierastās vietās.

Tām, kuras vēl pēc ieraduma ilgosies pēc mājīguma un jau ierastā pandēmijas hoodija, tad mode piedāvā šajā sezonā komplektēt sportisku džemperi ar izejamu, varētu pat teikt, samērā greznu kleitu.

Spīdēsim spožāk par sauli arī pavasarī — Living Room Dicsco (no Vogue) — varēsim visus savus ziemas Zoom ballīšu fliterus izvest pastaigā svaigā gaisā. Jā, arī tie vēl ir modē! Atkārtošos jau kuro reizi — cerams, tāpat kā Saint Laurent klasika — uz palikšanu! Nu, vismaz manā garderobē noteikti, jo šis ir viens no maniem stila pamatelementiem.

Lai Tev pavasara tendencēs izdodas atrast arī savam stilam iedvesmojošus papildinājumus un spilgti spīdēt siltajos saules staros!Foto: IMAXtree.com, publicitātes materiāli