Mode

STILA PADOMI SLĒPOJOT

Ziema mūs pašlaik lutina ar biezu sniega segu. Lielākā daļa no mums šogad to izbaudīs tepat Latvijā, bet tas nenozīmē, ka slēpošana nevar būt tik pat stilīga, kādu to baudām kādā no kalnu kūrortiem. Viss ir atkarīgs no mums pašiem un to, kādu atmosfēru vēlēsimies radīt. Slēpojot kādā no Eiorpas kūrortiem, slēpošanu varam iedalīt divās daļās – pati slēpošana, kurā ir svarīgi saģērbties ne tikai silti, bet arī ievērot stilu; un pēc slēpošanas, kad seko Apres Ski Party ar savu dress code. 

Šogad  modē ir aktuāla ir rozā krāsa un šāda romantisma deva noteikti piestāvēs atrodoties uz kalna vai distanču trasē. Savukārt, ļaujot izcelties savai otrai pusītei, vīrietim esam izvēlējušies klasiski melno krāsu, kura mums liekas ļoti pašsaprotama, bet jāuzsver, ka šogad tā arī ir modes radarā.    

Apres Ski Party slēpošanas kūrortos ir visu dienu gaidīts notikums. Atkarībā no pasākuma arī veidojas dress code, bet pašlaik pēc slēpošanas ieteiktu uzvilkt ko siltu un ērtu, lai ar sārtiem vaigiem un labā garastāvoklī baudītu karstvīnu un atmosfēru pie ugunskura vai kamīna.

VIŅAM

Après Ski

Kas ir  Après Ski?


Tā ir ballīte pēc slēpošanas! Pašlaik gan tikai vienas mājsaimniecības ietvaros! 

Karstvīns, uz ugunskura vārīta zupa, šampanietis un laba mūzika...

Aiziet!


Ko  Vilkt?

Esat labi paslēpojuši, laiks nomainīt slēpošanas drēbes uz kādu skaistu, pūkainu džemperi un siltiem ziemas apaviem. Noteikti ērti un "kalnu" noskaņās.


VIŅAM

Cover Photo Credits: Model Birgit Kos for Vogue Japan Photo by Erik Torestensson || Source: Pinterest