Mode

VĪRIEŠA VASARAS KLASIKA

Vasarā drīkst, var un vajag piekopt brīvāku stilu, arī to, kas attiecas uz radošo biznesa vidi. Prātā jāpatur:  personība šobrīd dominē pāri visam! Atļaujies vairāk, esi pamanāms un atraktīvs!

Ikdienišķā apģērba apvienošana ar formālo ir tēma, kuru apspriež jau vairākas sezonas. Arī šīs vasaras-pavasara modes skatēs bija novērojama klasisko uzvalku miksēšana ar neformālā stila apģērba detaļām: T-krekliem, viegliem vasaras džemperiem, šortiem, sportiska stila apaviem, un pat panamas cepurēm. Šī tendence ir vērtība, kas nemaz nevēlas pazust un kurai nemaz nevajadzētu pazust, un aktuāla tā noteikti būs arī rudenī.

Savukārt, kopš augstās modes zīmoli sākuši izmantot kedu un mokasīnu valkāšanu apvienojumā ar dažāda piegriezuma un auduma tipa uzvalkiem, mūsdienu vīrietim vairs nav jābaidās eksperimentēt. Šajā salikumā kļūdīties ir neiespējami!.

Modes trendseteri šo stilu padarījuši pat vēl pieņemamāku, izvēloties spilgtu vai tieši pretēji, bēšu toņu uzvalku un kombinējot to ar augstajām kedām vai mokasīniem.

Šīs vasaras vīriešu modes un stila tendencēs to autori aicina aizmirst par jebkādām nospraustām robežām. Zaļā gaisma ir dota it visam gan plānai vilnas žaketei kombinācijai ar ziedu rakstiem rotātiem šortiem, gan smalkam uzvalkam kombinācijā ar kedām, gan līnijām kopā ar ziediem, gan safari stila kreklam.

Jāuzsver, ka šosezon tik ļoti ieteicams ir žaketes un šortu salikums - ideāls variants vasarai, lai izbaudītu saules siltumu, ne mirkli nezaudējot eleganci un koptu tēlu.

Lielākai daļai vīriešu garderobē parasti dominē apģērbi zilajos toņos, tāpēc klasiski tumši zilais vienmēr būs aktuāls, un šovasar jo īpaši labi tas kombinēsies ar bēšo.

Der ielāgot, ka gaišas ādas īpašniekiem ieteicams ir nēsāt tumšāku zilpelēko toni, savukārt, tumsnējākiem vai saulē iedegušiem kungiem atļauts izvēlēties jebkuru toņu uzvalkus.

Aksesuāros valda lakonisms, elegance un klasika, bet tie ir labi rīki ar kuriem operēt jebkurā sezonā un modes tendenču vētrās, jo tās pragmatiski un pamatīgi piestāvēs teju visam.

No pasaules vadošajiem modes namiem ikdienišķā apvienojumu ar formālo apģērbu šovasar piedāvā Hugo Boss, Lanvin, Michael Kors u.c.

Savukārt tirdzniecības centrā Spice, šīs vasaras vienu no populārākajiem trendiem - balto, vari meklēt veikalos Aldo, Baltman, Zara, H&M, Hugo Boss u.c.