Personības

IMAGE. Nadine

Nadīne Kirilova no Latvijas bija starp tām modelēm, kuras modes nams Gucci izvēlējās savam lielajam GUCCI ARIA šovam visā pasaulē. Tomēr pirmie panākumi nesagrozīja Nadīnei galvu. Viņai tas bija tikai gara ceļojuma sākums, kurā galvenais ir iespēja iepazīt dzīvi un priecāties par brīnišķīgiem atklājumiem. Viens no nesenajiem iedvesmojošajiem notikumiem šajā ceļojumā bija Spice vasaras reklāmas kampaņas fotosesija.

«Laimīgai dzīvei vajag pavisam nedaudz. Galvenais ir pats cilvēks, viņa domāšanas veids.» – Marks Aurēlijs

VIENMĒR BIJU SAPŅOJUSI KĻŪT PAR MODELI, bet savu potenciālu reāli apjautu tikai pirms dažiem gadiem. Tolaik par mani sāka interesēties daudzas modeļu aģentūras, rakstīja un aicināja tikties, taču es vēl nebiju pietiekami gara. Tad mani Instagram uzrunāja cilvēki no Sage Management. Tas, ka esmu  azliet par īsu atbilstošajiem modeles standartiem, viņus nebaidīja, tā vietā viņi ieteica fizioterapeita nodarbības. Patstāvīgi nodarbojoties ar vingrošanu, izstiepos par vēlamajiem centimetriem. Тā pirms desmit mēnešiem sākās mūsu sadarbība.

AR MODI PAGAIDĀM ESMU UZ «JŪS». Vēl neesmu pilnībā izkopusi savu stilu, un nosacīti to var raksturot kā sievišķīgu un sportisku lietu sajaukumu. Priekšroku dodu ērtam apģērbam.


SAVU DARBU GALVENOKĀRT MĪLU IESPĒJU DĒĻ. Мan patīk īstenot radošās komandas idejas un gūt jaunu, vērtīgu pieredzi. Modeles dzīvē ik diena nes jaunas zināšanas un atklājumus.


VIENA NO MANI IEDVESMOJOŠĀM SIEVIETĒM ir supermodele Koko Roša. Мan imponē viņas iekšējais spēks, pašapziņa, dabiskās pozas un kustības.

AR IZSKATU EKSPERIMENTĒJU JAU KOPŠ BĒRNĪBAS. Reiz nolēmu pati sev nogriezt matus līdz pleciem, bet nez kāpēc neapstājos pie sasniegtā. Daudz nedomājot, veicu vēl vienu riskantu šņāpienu un ieguvu ne pārāk akurātu poniju.


MAN PATĪK ROMANTISKAS KOMĒDIJAS. Esmu ļoti emocionāls cilvēks, ticu mīlestībai. Vienmēr no sirds jūtu līdzi aizkustinošu stāstu varoņiem. Mana mīļākā filma ir režisores Dženijas Geidžas melodrāma After («Pēc»).


ĪPAŠA NOZĪME MANĀ DZĪVĒ IR DZIMTAJAI PUSEI. Roja ir ļoti gleznaina Latvijas vieta. Тur es pavadu brīvo laiku un uzlādējos ar enerģiju: kopā ar ģimeni un mīļoto suņuku Теsu dodos garās pastaigās gar upi vai pa mežu, bet vakaros baudu krāšņus saulrietus jūras krastā. 


SADARBĪBA AR SPICE IR DĀVĀJUSI MAN SPILGTUS IESPAIDUS. Fotosesija notika uz tirdzniecības centra jumta, pūta stiprs vējš, bet es kārtējo reizi pārliecinājos, ka profesionālai komandai laikapstākļi nav šķērslis. Fotosesija bija īsts piedzīvojums, kas paliks atmiņā uz ilgu laiku.