Personības

VIKKI

Ukrainā dzimusī Viktorija Pandeja (Viktoriia Pandei) jeb @vikki_panda nu jau vairāk nekā četrus gadus dzīvo Latvijā. Viņa ir ne tikai panākumiem bagāta fotosesiju producente un stiliste, bet arī upcycling zīmola Remind dibinātāja. Tas ir viens no pirmajiem šāda tipa zīmoliem Baltijā. Viktorijas stila redzējumā atspoguļojas nākotnes cilvēkiem raksturīgais tiešums, dabiskums un apzinātība, un no viņas tiešām var daudz mācīties.

Skaistums man galvenokārt nozīmē iekšēju un ārēju harmoniju. Skaistums ir gan prasme parādīt savas labākās īpašības, gan iekšējais kodols, gan cilvēka harizma un enerģija.


Man jau kopš bērnības patīk iepirkties un izvēlēties apģērbu. Atceros, kā allaž gaidīju dienu, kad varēšu uzvilkt iegādātās drēbes un parādīt jauno tēlu skolā, dzimšanas dienā, svarīgā pasākumā vai jebkur citur. Skapī vienmēr bija kāda kleita, kas vēl nebija piedzīvojusi savu zvaigžņu stundu, tāpēc apģērbs man allaž asociējas ar svētkiem.


Mode no stila atšķiras ar tās īslaicīgumu. Stils ir pārlaicīga parādība, tava individualitāte, bet mode mainās ik sezonu vai pat nedēļu. Manuprāt, mode ir tāds kā izmēģinājumu lauciņš, piemērots tam, lai atrastu sevi un savu stilu.

Būt stilīgai nozīmē būt pārliecinātai. Neatkarīgi no apģērba tu būsi stilīga, ja esi pārliecināta par sevi un pasniedz sevi pasaulei ar cieņu.


Мanu stilu nevar raksturot divos vārdos, jo tas mainās atkarībā no noskaņojuma. Šodien varu staigāt treniņbiksēs, bet jau rīt gribēšu iziet ļaudīs minikleitiņā un augstpapēžu kurpēs. Domāju, tas ir labi, jo ļauj izmēģināt dažādas lomas — sākot ar tomboy uzvalkā ar kaklasaiti vai hipstera kedās un trencī un beidzot ar ļoti meitenīgu sievieti. Ik rītu izvēlos sev jaunu lomu.


Nespēju iedomāties savu garderobi bez baltām kedām — pašas universālākās lietas pasaulē, ko var kombinēt ar pilnīgi visu.

Ideālu tēlu man veido neideālums. Ideāls tēls rodas, kad neviens neredz tavus centienus kombinēt dažādas lietas un tu izskaties tā, it kā apģērbs būtu tavs dabiskais turpinājums.


Patlaban mani iedvesmo mana tauta — tas, kā ukraiņi no jauna veido dzīvi, kā viņi māk turēties un cīnās par savu esību un vietu zem saules, velta laiku brīvprātīgo darbam, nereti veicot neiespējamo. Iedvesmo ukraiņu zīmoli, kuri par kolekcijām gūtos ienākumus ziedo Ukrainas bruņotajiem spēkiem un cietušajiem, rada speciālas kolekcijas, lai piesaistītu uzmanību situācijai valstī.

Upcycling man nozīmē ne tikai iespēju dāvāt lietām otru dzīvi. Мans zīmols Remindn odarbojas ar to jau gadu, un tas ļauj ne tikai radīt jaunas stilīgas lietas no lietotiem vīriešu uzvalkiem, bet arī veicina apzinīgu patērēšanu. Turklāt mūsu oversize apģērbs ir universāls un piemērots jebkurai figūrai un vecumam. Теhnoloģijas ļauj individuāli pielāgot izmēru un ilgi valkāt katru lietu. Pagaidām šī koncepcija nav īpaši iecienīta, taču domāju, ka ar laiku tā kļūs aizvien populārāka.


Līdzsvara izjūtu var dot tikai miers. Diemžēl tagad tā ir ļoti reta izjūta, kuru grūti notvert un vēl jo grūtāk noturēt. Šķiet, kad viss sliktais beigsies, iestāsies harmonija un laime, bet patlaban cenšos vienkārši saglabāt normālu stāvokli. Novērst domas palīdz mīļotais darbs un aizraušanās — nodarbojos ar dīdžejošanu. Мan ļoti patīk tehnokultūra.

Brīvība man nozīmē neatkarību no citu viedokļa. Pēdējā laikā atļaujos iziet no mājas bez meikapa vai pilnīgi nedomājot par to, kas mugurā. Drosme nozīmē nevienam neko nepierādīt un pieņemt visas savas personības šķautnes, necenšoties kļūt par citu cilvēku.


Man ļoti patīk ukraiņu zīmoli Cult Naked, bettter us, Bevza, Milla, Litkovskaya, Elena Reva, Katimo, The Coat, Anna October.

Sievišķība var izpausties jebkurā veidolā. Apģērbs nevar piešķirt sievišķību, ja tā nepiemīt no dabas. Man sievišķība nozīmē mīlestību pret sevi un pilnīgu neatkarību no visa un visiem.


Nekad nesaki nekad, arī attiecībā uz apģērbu. Tomēr man nepatīk bēša un miesaskrāsa, zeķbikses šādos toņos. Šķiet, tādas gan es nekad nevalkāšu.

Šodien svarīgākās ir tās vērtības, kas nav pērkamas un pārdodamas. Pirmkārt, tā ir pati dzīve. Cenšos ik dienu būt par to pateicīga un priecāties arī par sīkumiem.