Skaistumam

Apgūstam Formulas

Krēmi, serumi un eliksīri ar katru gadu kļūst aizvien viedāki, un nebūtu brīnums, ja tuvākajā nākotnē ar tiem varēs vienkārši papļāpāt. Lai uzturētu sarunu pienācīgā līmenī, laikus mācāmies formulas.

LANCÔME pretnovecošanas serums uzpildāmā flakonā ar papilddevu, kas dāvā īpašu starojumu nobriedušai ādai. Formula: glicerīns, patentēts komponents Pro-Xylane (atjauno starpšūnu kontaktus), dimetikons (pasargā ādu no mitruma zuduma), probiotika Bifida Ferment Lysate, kofeīns un triju rožu (Damaskas, simtlapu un Lancôme dārzos audzētās) ekstrakts.

LA PRAIRIE krēms un serums jebkura tipa ādai, lielisks ādas atjaunināšanas augstās mākslas jeb hauterejuvenation paraugs. Formula: ķirurga Paula Nīhensa izstrādātais šūnu komplekss un tīrs platīns.

HELENA RUBINSTEIN antioksidantu serums ar krēma tekstūru visu tipu ādai. Formula: Crithmum maritimum (jūras fenheļa) un īstā mārdadža cilmes šūnas. Jūras fenhelis ir augs ar unikālu spēju izdzīvot ekstremālā dabas vidē, un to iegūst Francijā, saudzējamā zonā Bretaņas Smaragda krastā.

CLARINS serums ādai ap acīm, piemērots sievietēm ar jutīgu ādu un kontaktlēcu lietotājām. Formula: kārveles ekstrakts un 12 efektīvāko augu ekstraktu no zīmola hita, klasiskā seruma Double Serum, kopumā 96% dabīgu sastāvdaļu.

MADARA mitrinošs eliksīrs sausai un īpaši sausai ādai. Formulа: 8 barojošas sausās eļļas, kas iegūtas no upeņu un dzērveņu sēklām, smiltsērkšķiem, brokoļiem, avokado, auzām, mežrozītēm un naktssvecēm.

Preču pieejamība veikalos var būt mainīga un preču cenas var atšķirties no minētajām