Skaistumam

Beauty atklājumi ar Ilonu Bogdani

Interjera dizaineres Ilonas Bogdanes (@ilona.bogdane, @interior.11, interior11.com) veidotās telpas izceļas ar vieglumu un dabiskumu. Šīs divas īpašības viņai ir galvenās arī attiecībās ar skaistuma pasauli.

Visi bērni zina, ka ir skaistākie pasaulē, viņi par to neaizdomājas atkārtoti. Bērnībā visur saskatīju skaisto un visu apbrīnoju. Turpinu to darīt visu dzīvi un zinu, ka skaists ir it viss. Es to redzu.


Mans rīta skaistumkopšanas rituāls aizņem stundu. Pamodusies dzeru ūdeni ar citronu, lasu grāmatu, meditēju, sportoju un jūsmoju par dienasgaismu, jo tajā ir bezgalīga maģija. Pirms izeju no mājām, attīru sejas ādu, lietoju maskas un krēmus, veicu masāžu, uzklāju vieglu meikapu un uzsmaidu sev spogulī.


Visu bērnību līdz pat pusaudžu vecumam man bija gari mati, bet tad radās izteikta vēlme eksperimentēt ar izskatu. Mani mati bijuši dažnedažādi: violeti, baklažānu tonī, rudi, nogriezti īsi un arī kā karē. Mana mamma ir friziere, viņa ne tikai atbalstīja manus eksperimentus, bet arī pati tajos piedalījās. Tas man deva iekšēju brīvības izjūtu un nāca par labu manai attīstībai. Tagad esmu atgriezusies pie savām klasiskajām bērnības vērtībām – gariem, dabīgiem, nekrāsotiem, brīvi krītošiem matiem.


Skaistumkopšanas līdzekļus īpaši nemeklēju, viss atnāk pie manis pats. Kaut ko ieraugu Instagramā, kaut ko iesaka profesionāls kosmetologs, reizēm kāda draudzene pastāsta, kas patīk viņai. Tomēr sejas kopšanas līdzekļus iegādājos pēc savām vēlmēm, nevis tāpēc, ka attiecīgais produkts tobrīd ir visiem.


Meikaps man ir svarīgs tikai dabīgā skaistuma izcelšanai. Man patīk, ja meikaps izskatās organiski un jutekliski, ja tas ir vien mazs aksesuārs, kas izceļ personību. Nekad neiziešu no mājām bez lūpukrāsas, bet bez visa pārējā – mierīgi. Mani ir trīs principi, ko ievēroju sevis kopšanā. Pirmais ir vieglums. Visam, ko lietoju, jābūt vieglam un vienkārši lietojamam. Otrais ir individuālisms. Lai cik ļoti kāds līdzeklis būtu izslavēts, es to vienmēr testēšu, lai saprastu, vai der tieši man. Trešais ir skaistums. Man patīk, ja skaistumkopšanas līdzekļiem ir glīts iepakojums un produktu var arī skaisti lietot. Iepakojums ir mana vājība, man tas patīk kā interjera elements. No rīta ieejot vannasistabā un ieraugot plauktā Chanel kompakto pūderi un Tom Ford lūpukrāsu, man uzlabojas garastāvoklis.


Es neievēroju diētas, taču praktizēju pārtraukto badošanos 16/8 režīmā. Man ļoti patīk fitness, šobrīd veidoju ar to attiecības. 


Attiecībā uz parfimēriju esmu lojāla minimāliste. Vienlaikus lietoju augstākais 2–3 aromātus. Šim pavasarim izvēlēšos CHANEL Chance Eau Tendre, bet vasarai TOM FORD Neroli Portofino.


Jo patiesāka esmu pret sevi, jo skaistāka jūtos.

«Mēs dzīvojam vien tādēļ, lai atklātu skaistumu. Viss pārējais ir gaidīšanas veids.» – Halīls Džibrāns

Piesakies un saņem jaunāko žurnālu savā pastkastītē

pierakstīties