Skaistumam

BEAUTY ATKLĀJUMI AR IRINA NOVY

Irina Novy ir ārzemēs populāra modele no Latvijas. Viņa dzīvo Parīzē un strādā visā pasaulē, ir fotografējusies GMARO Magazine, GRAZIA, Mode, Faust Magazine, IRK Magazine, kā arī zīmolu JAMES SMITH, Nicolas Besson, Roger Vivier, BLANC IRIS un daudzu citu reklāmai. Modele uzskata, ka jēdzieni «skaistums» un «laime» ir saistīti ciešāk, nekā varētu šķist.

Mana skaistumkopšanas rutīna ir samērā vienkārša. No rīta nomazgāju seju, pēc tam uzklāju serumu ar C vitamīnu, sejas krēmu (vasarā noteikti ar SPF 50) un krēmu acu zonai. Vakarā lietoju Bioderma micelāro ūdeni un arī krēmu sejai un acu zonai. No kosmētiskajām procedūrām man patīk Hydrafacial un Oxy.


Mans pirmais skaistumkopšanas līdzeklis bija L’Oreal krēms Happyderm. Žēl, ka to vairs neražo.


Pēc saspringtiem periodiem, fotosesijām un skatēm mans iecienītais SOS līdzeklis ir Garnier maska Aqua Bomb. Iesaku visiem, kam ir tikpat sausa āda kā man.

Neatbalstu diētas. Uzskatu, ka organismam nepieciešams pilns vitamīnu un minerālvielu komplekss. Ja cilvēks no kaut kā atsakās, ķermenis to jūt. Turklāt diētu nav viegli izturēt arī psiholoģiski. Manuprāt, jāēd viss, tikai jāsaprot, cik daudz. Ir jāzina mērs. Protams, jāatsakās no fast food un neveselīgām uzkodām.

Papildus veselīgam uzturam ik dienu lietoju D vitamīnu un biotīnu, bet reizi gadā kursa veidā – multivitamīnu kompleksu. 


Man ļoti patīk pilates un joga. Trīs gadus regulāri nodarbojos ar Bootcamp – ļoti intensīvu kardio un spēka vingrojumu kompleksu, bet kādā brīdī sāku just, ka pēc treniņa neatliek spēka nekam citam, un pārstāju. Ne visiem der viens un tas pats – katram jāatrod sev piemērots sporta vai fitnesa veids.

«Money can’t buy you class»

Mani skaistuma ideāli ir dzimuši reizē ar mani pašu. Četru gadu vecumā man ļoti patika lelle Bārbija un princese no pasakas par apburto princesi. Pēc tam sākās latīņamerikāņu ziepju operu laiks ar to krāšņajām aktrisēm skaistulēm Viktoriju Rufo un citām. No modes žurnāliem atceros modeles Sindiju Krofordi, Evu Hercigovu, Klaudiju Šiferi, bet tad iznāca seriāls «Beverlihilsa 90210», kurā arī bija daudz daiļu aktrišu.


Esmu satikusi daudz skaistu meiteņu, bet, ja esi augstprātīga vai nemitīgi ar kaut ko nemierā, skaistumu vairs nemana. Skaistums manās acīs ir līdzvērtīgs laimei – kad esi laimīga, jūties arī skaista.


Mani iedvesmo oriģināli cilvēki, mākslinieki, nestandarta domāšana. Viss, kas nav pelēks un vienmuļš.

Mans mīļākais teiciens ir Money can’t buy you class – tas ir dziedātājas un televīzijas raidījumu vadītājas Luannas de Lesepsas singla nosaukums.


Šogad jauno gadu domāju sagaidīt ģimenes lokā, tāpēc izvēlēšos melnu Other Stories samta kleitu. Par meikapu, kā parasti, izlemšu pēdējā brīdī, bet, iespējams, iedvesmošos no Aleksas Čangas, jo man ļoti patīk, kā viņa krāsojas.


Šis gads daudziem nav bijis viegls. 2021. gadā novēlu visiem mīlestību, līdzcietību un pacietību!Foto: publicitātes materiāli