Skaistumam

BEAUTY-ATKLĀJUMI ar Kristin Patrice

Desmit gadus nostrādājusi par luksusa zīmolu produktu izplatītāju, Kristin Patrice nu jau 11 gadu ir premium klases skaistumsalona Ambassade de la Beaute Riga īpašniece. Viņa izveidojusi arī interneta veikalu patricestore.com, kas piedāvā augstākās kvalitātes kosmētikas produktus. Allaž skaistā un laimīgā triju bērnu māmiņa un sieva stāsta par savu skaistuma filozofiju un iecienītajiem kosmētikas līdzekļiem.


«Attiecībā uz sevis kopšanu man galvenais ir disciplinēti veikt rīta un vakara skaistumkopšanas rituālus un izvēlēties piemērotus produktus. Vienmēr ieklausos sevī un vismaz šajā jomā nedaru to, kas man nepatīk. My life is my choice!»


«Man ir ļoti būtiski, lai mana āda būtu vesela un kopta. Dienā priekšroku dodu natural glowing look, arī vakara pasākumiem nelietoju daudz kosmētikas. Veidojot vakara meikapu, akcentēju acis ar melnu zīmuli un nobeigumā uzklāju dabīgu lūpu spīdumu vai sarkanu lūpukrāsu.»


«Jau daudzus gadus strādāju skaistumkopšanas jomā un varu novērtēt kosmētikas līdzekļa kvalitāti un efektivitāti jau pēc pirmās tā lietošanas reizes. Kosmētikas līdzekļus sejas kopšanai izvēlos apzināti un rūpīgi.»


«Matu kopšanā man galvenais ir uzticams augstas klases profesionālis, kurš saprot, ka matu kvalitāte ir pilnībā apvienojama ar krāsošanu. Man ne vienmēr ir laiks salonu procedūrām, un neesmu to fanātiķe, dodu priekšroku procedūrām mājās un 4–6 reizes gadā veicu matu atjaunošanas kursu ar japāņu zīmola Tokio Inkarami līdzekļiem.»

«Skaistums — tā ir kultūra un harmonija.»

«Esmu pret diētām, tās man izraisa stresu. Mans dzīvesveids un ēšanas režīms ir man piemērots un sagādā baudu. Jau pirms daudziem gadiem atteicos no piena produktiem (izņemot biezpiena plācenīšus), sarkano gaļu ēdu reizi desmit dienās, putnu gaļu un zivis — pēc vēlēšanās. Nelietoju alkoholu, miltu izstrādājumus cenšos ēst tikai brīvdienās un svētku reizēs, bet konservi un ātrie ēdieni ir pati retākā parādība manā ēdienkartē, man tie vienkārši negaršo. Protams, mēdz būt dažādas dienas un periodi, kad atļaujos vairāk, nekā vajadzētu, es vienmēr ēdu ar baudu un bez vainas apziņas. Tāds periods bija, kad atmetu smēķēšanu un man radās vilka apetīte.»


«Pret bioloģiski aktīvajām pārtikas piedevām man ir pozitīva, bet piesardzīga attieksme. Lietoju tikai tās piedevas, kas man nepieciešamas saskaņā ar analīžu rezultātiem un uztura speciālista rekomendācijām. Diemžēl man ir bijusi negatīva pieredze gadījumos, kad izvēlējos tās pēc draudzeņu ieteikuma vai pašas iniciatīvas.»


«Esmu par plastisko ķirurģiju, ja tā dara cilvēku laimīgāku un ceļ pašapziņu. Pati vēl neesmu ķērusies pie tik radikāliem līdzekļiem, pagaidām ar savu ārieni esmu daudzmaz apmierināta. Ja kādreiz tomēr izšķiršos par operāciju, gribu, lai rezultāts būtu pēc iespējas dabiskāks.»


«Sports nodrošina man pilnvērtīgu dzīvi un lielisku pašsajūtu, tā ir mana atpūta, meditācija un disciplīna, stimuls pārvarēt slinkumu. Trīs līdz piecas reizes nedēļā nodarbojos ar funkcionālajiem treniņiem, pilatēm un skriešanu. Vēl man ļoti patīk masāža.»