Skaistumam

BEAUTY ATKLĀJUMI ar Solvitu Kabakovu

Viņas sūtība ir būt vizionārei, nekonkurēt ar citām sievietēm, bet palīdzēt tām, iedvesmojot jauniem sasniegumiem. Ārēji maiga un trausla, bet iekšēji ļoti stipra, Solvita Kabakova dzīvo saskaņā ar «labā vairošanas» principu un jau sesto gadu Latvijas biznesa sievietēm organizē forumu «Līdere», kurā aplūkotie jautājumi palīdz dzīves līdzsvara meklējumos. Solvita pastāstīja par pašrealizācijas nozīmi un mīlestību pret sevi, kā arī paskaidroja, kāpēc katra cilvēka dzīvē noteikti jābūt radošumam.

Skaistums man nozīmē dažādu emociju un izjūtu kokteili, kurā mijiedarbojas harmonija, patiesums, kaisle, radošums un mīlestība. Skaistums ir it visā, viss atkarīgs no tā, vai protam un vēlamies saskatīt to mākslas darbā, sniegpārsliņā vai nosmulētā bērna sejiņā.


Kas ir svarīgāks – forma vai saturs? Galvenais ir rast pareizo līdzsvaru. Cienu cilvēkus, kuri rūpējas par savu ārieni. Manuprāt, tā viņi demonstrē pašdisciplīnu un cieņu ne tikai pret sevi, bet arī apkārtējiem. Bet, lai kā jūs censtos, bez iekšēja skaistuma, gribasspēka un emocionālās inteliģences jums nekad nebūs mirdzuma acīs, skaistas stājas, īpašas auras un harizmas.


Ar interesi vēroju pazīstamu dizaineru daiļradi. Lasu modes žurnālus un veikalos apskatu jaunās kolekcijas. Vienmēr piemeklēju kaut ko sev: kādu jaunu elementu, auduma faktūru vai aktuālas krāsas. Tā kā lielāko daļu kleitu pasūtu šuvējai, man ir iespēja pašai izvēlēties audumus un fasonus, eksperimentējot ar formām un dažādu elementu kombinācijām.

Nedomāju, ka mums uzspiež standartus no ārpuses, jo vienmēr ir izvēle. Viss atkarīgs no pārliecības par sevi un savu nostāju kādā jautājumā. Un, protams, no tā, vai mīlam sevi un savu ķermeni un protam ar prieku skatīties spogulī.


Apģērbu izvēlos, vadoties pēc iekšējām izjūtām. Tajā pašā laikā man patīk sekot līdzi tendencēm, un bieži vien modes jaunumu vidū atrodas kas tāds, kas var atsvaidzināt manu garderobi. Esmu izteikti sievišķīga un romantiska stila cienītāja un nešaubos – uzvelkot garu kleitu ar mežģīnēm vai volāniem un augstpapēžu zābakus, sieviete atplaukst, piesātinās ar pavisam citu enerģiju un citādi jūtas. Ja reiz esam piedzimušas kā sievietes, to vajag izbaudīt!


Pats galvenais ir sevi nenodzīt. Svarīgi laikus sadzirdēt organisma signālus. Labi, ja līdzās ir cilvēki, kuriem rūp jūsu labklājība un harmonija, un viņi ievēro, kad jums vajadzīgs atbalsts un palutināšana. Ja netiekat galā pati, noteikti sauciet kādu palīgā un ļaujiet sev pieņemt citu piedāvāto palīdzību. Ir jārūpējas par to, lai jūsu enerģijas, mīlestības un iedvesmas trauks tiktu regulāri uzpildīts, jo tad jūs spēsiet īstenot jebkuru ieceri, ik dienu gūt prieku un dāvāt to citiem.

Kā atbrīvoties no stresa? Viss atkarīgs no apstākļiem. Reizēm var palīdzēt laba masāža vai karsta duša, citreiz – fizisks darbs vai drauga plecs, uz kura kārtīgi izraudāties. Galvenais ir neslēpt emocijas un neturēt visu sevī. Stresam ir liels graujošs spēks, tāpēc ir labs jebkurš veids, kas ir efektīvs un nekaitē jums un citiem.


Pašrealizācija ir tieši proporcionāla pašcieņai. Ja pašattīstības ceļā iekarojat jaunas virsotnes, lepojaties ar sevi un saviem sasniegumiem, tad, protams, pieaug arī jūsu pašapziņa. Ir daudz iespēju sevi pilnveidot, un katram jāatrod kaut kas savs. Kāds lasa grāmatas, cits visu mūžu velta mācībām, vēl kāds lido uz Indiju meditēt. Nav svarīgi, kādu ceļu izvēlēsieties, svarīga ir virzība uz augšu.


Forums «Līdere» man ir kā bērns. Tas tapa laikā, kad gaidīju trešo bērniņu, – viņi piedzima gandrīz vienlaikus. «Līdere» ir mans dvēseles projekts, kurā ieguldīts ļoti daudz mīlestības. Ik gadu cenšos padarīt to vēl spilgtāku, vēl vairāk piesātināt ar emocijām. Tie ir īsti svētki visām aktīvajām Latvijas sievietēm – viņas savā darba un pienākumu jūrā gūst mierīgu ostu, drošu saliņu, kur uz brīdi apstāties, ieklausīties sevī, kopā padomāt, pasmieties, paraudāt un smelties iedvesmu, lai ietu tālāk.

Kaut ko radošu var atrast it visā. To ne tikai var, bet arī vajag attīstīt. Bez radošuma ir grūti un garlaicīgi, viss pārvēršas par rutīnu, kas iet rokrokā ar apātiju, stagnāciju un pat recesiju. Tāpēc ļoti svarīgi, lai jums vienmēr būtu interesanti, lai jūs aizrautu darba process un dvēseli priecētu tas, kо darāt. Тad jūs ar savām idejām, projektiem un mērķiem varēsiet iedvesmot citus.


Man apkārt ir ļoti daudz mīlestības. Gādīgs vīrs, lieliski bērni, aizraujošs darbs, brīnišķīgi kolēģi un piedevām simtiem atsauksmju no foruma «Līdere» apmeklētājiem, kuri ar saviem labajiem vārdiem, pateicībām un sveicieniem dāvā man spēku sasniegt jaunas virsotnes.


Novēlu visiem mīlēt sevi, biežāk uzsmaidīt sev spogulī, nekad nenolaist rokas un rast laimi ikvienā dzīves dienā!

KOSMĒTIKAS PRODUKTU TОPS 7

Nu jau kādu laiku manā kosmētikas maciņā ir tikai EISENBERG skropstu tuša, bez kuras nespēju sevi iedomāties, ARTDECO vaigu sārtums un acu ēnu palete, kuru periodiski papildinu ar sezonai aktuāliem krāsu toņiem. Patīk arī SHISEIDO kompaktais pūderis. Katru dienu lietoju L’ORÉAL ВВ krēmu «pieci vienā». Sejas ādas kopšanai izmantoju GUINOT kosmētiku – krēmu pret krunciņām, Hydrazone acu zonas ādai un līnijas Hydra Beaute attīrošos līdzekļus. Parfimērijas garderobē vasaras aromātu GUCCI Flora Gorgeous Gardenia nesen aizstāja VERSACE Bright Crystal.

Foto: publicitātes materiāli