Skaistumam

Ir maiga nakts

Vakarā uzklāt burvju sejas krēmu un vienas nakts laikā pārvērsties par skaistuli — tas joprojām ir nerealizējams sapnis. Bet, ņemot vērā mūsdienu sievietes dzīvesritmu un aizņemtību, ražotāji izstrādā aizvien efektīvākus kosmētikas līdzekļus, palīdzot mūsu ādai atpūsties un atgūt svaigumu, kamēr guļam. Mēnesi lietojusi nakts līdzekli ar unikālu patentētu sastāvu vai retu augu un ogu ekstraktiem, varēsiet būt pateicīga par acīm redzamām izmaiņām izskatā.

Līnijas LA PRAIRIE PURE GOLD lepnums ir trīssoļu ādas kopšanas sistēma Pure Gold Diffusion System. Vispirms āda tiek bagātināta ar mikroskopiskām zelta daļiņām, kas piešķir tai mirdzumu, pēc tam ar barojošu vielu kokteili, bet nobeigumā — ar atjauninošām sastāvdaļām, kas piesaistītas zelta daļiņām.


Līnijas līdzekļi (no kreisās): atjauninošs, mitrinošs krēms LA PRAIRIE Pure Gold Radiance Cream, 50 ml, 799 EUR; atjauninošs krēms acu zonai LA PRAIRIE Pure Gold Radiance Eye Cream, 20 ml, 599 EUR; atjauninošs serums LA PRAIRIE Pure Gold Gadiance Concentrate, 30 ml, 799 EUR; atjauninošs nakts balzams Pure Gold Gadiance Nocturnal Balm, 60 ml, 879 EUR. www.kristiana.lv

Visus līdzekļus var iegādāties veikalā DOUGLAS t/c SPICE, cenas var nedaudz atšķirties no norādītajām.

Foto: DANIEL GARO (@garo_daniel, www.danielgaro.com) / Stils: V OLYA (@olyavoleva, www.olyavoleva.com) / Meikaps: ARI TORRENTS (@irarimakeup) Matu sakārtojums: PATRICIA MULLEN (@patricia_mullen_making_faces) / Modele: MISHA (@mishadubiaha) / Aģentūra: GENERATION MODELS (@generation.models)