Skaistumam

Crème de la Crème. Jauna skaistuma oāze Rīgā

Tirdzniecības centrā «Spice» durvis vēris jauns Crème de la Crème veikals – jau divpadsmitais Baltijā un trešais Latvijā. Crème de la Crème ir izsmalcinātu aromātu veikals, kas atgādina konceptuālu galeriju – vietu, kur sākas ikdienas dzīvi mainoša iepazīšanās ar laika ritumam nepakļautiem parfimērijas šedevriem.

Crème de la Crème lepnums ir īpaši izvēlēts augstās parfimērijas klāsts, ko pastāvīgi papildina gan leģendāru zīmolu produkti, gan interesantākie jauno Parīzes, Ņujorkas, Londonas, Milānas zīmolu aromāti. Crème de la Crème iepazīstina ar tādiem pasaules atzinību guvušiem augstās parfimērijas šedevru radītājiem kā Maison Francis Kurkdjian, Editions de Parfums Frédéric Malle, Ex Nihilo, By Kilian, Diptyque, Byredo un Le Labo. Prieks, ka Baltijas valstīs iecienīti arī zīmoli, kas tikai sper pirmos soļus uz slavu: Maison Crivelli, Les Eaux Primordiales un Marc-Antoine Barrois.

Crème de la Crème ir augstās parfimērijas veikalu tīkls, kas jau 14 gadus priecē Latviju, Lietuvu un Igauniju ar ekskluzīviem aromātiem un neaizmirstamiem interjeriem. Talantīgu dizaineru veidotie interjeri ne reizi vien saņēmuši godpilnus apbalvojumus, to attēli bieži redzami slavenākajos pasaules izdevumos. Īpaša vide, rūpīgi izvēlēts preču klāsts un profesionāla apkalpošana Crème de la Crème veikalus padara par īstām skaistuma svētnīcām.