Skaistumam

Rīga sagaida JO MALONE LONDON

Pirmais Jo Malone London veikals Latvijā atrodas Rīgā, tirdzniecības centrā «Spice» un ir iekārtots īstā britu stilā. Londonas dizaineru veidotajā interjerā valda tradicionāla angļu nama gars: omulīgs kamīns, sentimentālas interjera detaļas un ērti moderni akcenti.

1994. gadā dibinātais smaržu nams Jo Malone London acumirklī kļuva slavens un kļuva par britu stila sinonīmu, apvienojot mūsdienu britu kultūru, bezkompromisa izsmalcinātību, laika ritumam nepakļautu eleganci un pārsteidzoši atpazīstamas izejvielas. Tagad, 2022. gada sākumā, pasaulslavenos Jo Malone London aromātus, telpu aromātus un ķermeņa kopšanas līdzekļus pārdod vairāk nekā 70 valstīs.

Graciozās Jo Malone London smaržu pudelītes uzreiz piesaista uzmanību ar eleganci. Cologne kolekcijas smaržas vēsta par tradicionālajiem Lielbritānijas augiem, aicina doties valdzinošā ceļojumā pa šīs valsts ainavām. Īpašā Jo Malone London iezīme ir iespēja gluži kā smaržu stilistam radīt personību izceļošu aromātu ar Jo Malone London smaržu slāņošanas metodi. Izvēlieties jebkurus divus dvēseli priecējošus šā zīmola aromātus un uzsmidziniet tos vienu pēc otra uz ādas improvizētā secībā. Nepareizas kombinācijas nemēdz būt.

Līdzās populārajām smaržām Jo Malone London klāstā ir daudz aromātisku ķermeņa kopšanas līdzekļu, kas tiek gatavoti no rūpīgi izvēlētām, ādu lutinošām sastāvdaļām, un daudz bagātīgu smaržu telpām – elegantas sveces, grezni telpu vai automašīnu aromatizētāji. Ekskluzīvā dizaina produkti izrotā interjeru, patīkami smaržo un ķermeņa kopšanas vai telpu aromatizēšanas rituālus pārvērš mazos svētkos. Katrs pirkums Jo Malone London veikalā tiek iesaiņots elegantā krēmkrāsas kastītē, apsiets ar stilīgām melnām lentēm un līdz ar to allaž ir izsmalcināta, novērtēta un iekārota dāvana jebkuros svētkos. Dāvināt uzmanību, prieku un laimīgus stāstus tagad ir īpaši viegli – pateicoties Jo Malone London.


Iepazīstiet brīnumaino smaržu nama pasauli vienīgajā Jo Malone London veikalā Latvijā – Rīgā, tirdzniecības centrā «Spice»!

Foto: publicitātes materiāli